moje podróże
9-09-2017
Witajcie, Gwarki za nami ... dużo nauki i tak mało czasu by przygotować nowy artykuł. Jednak po namyśle chciałam wrócić do Gwarków, gdyż my młodzi nie zdajemy sobie sprawę, że to nasze miasto rozpoczęło tak naprawdę pomysł imprez typu "dni miasta...". Wiele miast a nawet wsi robi raz w roku imprezę, ale to Tarnowskie Góry były prekursorem takich świąt. Przepraszam zatakie trudne słowo, ale rodzice mi pomagali redagować ten artykuł. Prekursor - czyli pierwsi, którzy coś wymyślili i zrobili, a inni poszli za przykładem.
 
Nasze miasto w tym roku zabłysło wspaniałymi artystami. Sama interesuję się muzyką i te Gwarki dla mnie były inne. Była Natalia Szroeder, którą odwiedziłam rok wcześniej w jej rodzinnej miejscowości Kłączno. Była Wyszkoni, którą uwielbiam za piosenki szczególnie "Agnieszka już ...". Byłą Agnieszka Chylińska, którą miałam okazję oglądać w Warszawie, gdzie dała takiego czadu, że nie spałam po koncercie pół nocy. Kabaret Młodych Panów, ulubiony moich rodziców. 
BYł w sumie tylko jeden minus. DUŻY minus... niska scena. Wiele osób nie widziało, nie mogły oglądać piosenkarzy i piosenkarki, gdyż dzieci są niskie. Telebimu nie było. Za to reklam nie zabrakło. To przytyk do organizatorów, może za rok coś się zmieni w tej materii.
 
Teraz podsyłam kilka linków z imprezki zapraszam do obejrzenia.
Ania Wyszkoni                             Co dzieje się z artystką?   Ania Wyszkoni to jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Zawdzięcza swoją popularność występom w zespole Łzy, a obecnie z powodzeniem prowadzi karierę solową
 
Wokalistka Cleo
 
Agnieszka Chylińska to polska piosenkarka i autorka tekstów. Karierę rozpoczynała w słynnej grupie O.N.A. W 2008 roku, po kilkuletniej przerwie scenicznej, wróciła na scenę z solową płytą "Modern Rocking". Chylińska od lat jest jurorem telewizyjnych programów rozrywkowych
Moje kochane Tarnowskie Góry!
 
Ja też śpiewam, chodź nie miałam okazji jeszcze na scenie.
 
 
wcześniej były też próby
 
 
 
 
 

Szukaj

Zapisz się do otrzymywania wiadomości o nowościach na stronie:

Prawidłowo dokonano wpisu

Translate for English

Polish English

CB Online

  • Online Users: 0
  • Offline Users: 1
  • Guests: 5

Jeśli chcesz zostać poinformowany o nowych rysunkach zapisz się:

Nazwa:
Email:

Liczba odwiedzin:

1.png0.png7.png8.png4.png0.png
Dzisiaj:51
Wczoraj:76
W tym tygdoniu:714
W tym miesiącu:2723
Wyświetleń łącznie:107840

Visitor Info

  • Adres ip odwiedzającego: 54.90.204.233
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Liczba osób na stronie:

1
Online

niedziela, 24, marzec 2019 15:45

Enej

Staszić Tarnowskie Góry

Natalia Shroeder

Music Poland

Ok, Art - Galeria Sztuki

Грязная вода в квартире? Закажите фильтры для квартиры