moje podróże

Witajcie, 7-06-2020

Chciałam Wam przedstawić prace jakie pojawiły się na Galii w Płocku młodych artystów. Tak jak kiedyś prezentowałam prace dyplomowe z "Plastyka" w Zabrzu tak teraz przeszedł czas na prace z "Plastyka" z Płocka.

dyplomarium cz.3

dyplomarium cz.2

dyplomarium cz.1

Od razu powiem iż poziom jest bardzo dobry, prace ciekawe, na pewno było ich wiele więcej, jednak nie mam dostępu do pełnej ilości, prezentuję to co udostępniono mi.

Wernisaż wystawy dorobku artystycznego klasy 3 w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki im. Themersonów.

 

 Plakat reklamujący wydarzenie artystyczne.

 

 

 

 

 W nazwie "Siedem grzechów" ma raczej wywołać kontrowersje, czyli zwrócić naszą uwagę niż mieć podłoże religijne.

 

 

 Ciekawy efekt spirali, kiedyś używano podobnego efektu w początkach filmu, gdy pojawiał się tytuł filmu, dziś został użyty w plakacie.

Jak widać na zdjęciach sporo osób  oglądało tę wystawę, więcej nawet niż w naszym rodzimym TCK widziałam przy okazji naszych wystaw. Naprawdę ładne sale wystawowe.

 
 
 

 Strój, gorset, ciekawy, lecz czy na co dzień do użytku?

Rewelacyjna praca, te róże z nicią w odpowiednim kolorze tworzy coś co zarazem jest pięknem i chaosem. Tak można ując naturę, patrząc na motyla który jest piękny, a natura go tworzyła przez tysiące lat w wyniku wielu ewolucji jego DNA.

 Te plakaty mogły by stać się znaczkami, a dokładnie serią znaczków, już coś podobnego widziałam u mojego taty w klaserze, Rewelacyjny projekt.

 No to już mogę powiedzieć - arcydzieło. Wspaniały szkic, te ustawienia pająków, te cienie. Wielu by powiedziało... przesada, a ja Wam mówię spróbujcie naszkicować z 2 szt. zobaczycie, że nie jest łatwo. Ja nazwałbym ten rysunek stroną wyrwaną z XIX książki o biologii. Często można trafić na rysunki antropologów lub biologów, którzy zwiedzali dorzecza Amazonii lub innego egzotycznego rejonu świata. Nie mieli przy sobie aparatu fotograficznego, wtedy właśnie powstawały takie rysunki. Nie tylko musieli znać się na biologii, być naukowcami, ale również musieli umieć rysować.

Szkicownik, takie właśnie rysunki tworzymy na naszym szkicowniku.

 Małe portreciki

 Kolejne fantastyczne figurki, wytwory młodych twórców zaskakują swoją innowacyjnością. Są podobne lecz jednak różnią się od chińskiej figurki z Aliexpress.

Widać wiele godzin pracy twórcy, brawo i jeszcze raz brawo.

Ostatnia część to architektoniczne kompozycje, początek drogi na kierunek architektura na Politechnice Śląskiej. Młodzi artyści zaprezentowali kompozycję 1 poziomu mieszkalnego

 

 

Całość prac oceniam wysoko, tym bardziej iż nie są to prace dyplomowe. Ładne, mądre z pomysłem. A jak Wam się podobają.

piszcie komentarze na fB lub maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szukaj

Zapisz się do otrzymywania wiadomości o nowościach na stronie:

Prawidłowo dokonano wpisu

Translate for English

Polish English

CB Online

  • Online Users: 0
  • Offline Users: 1
  • Guests: 6

Jeśli chcesz zostać poinformowany o nowych rysunkach zapisz się:

Nazwa:
Email:

Liczba odwiedzin:

1.png5.png3.png3.png5.png9.png
Dzisiaj:38
Wczoraj:310
W tym tygdoniu:1804
W tym miesiącu:1122
Wyświetleń łącznie:153359

Visitor Info

  • Adres ip odwiedzającego: 3.234.244.18
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Liczba osób na stronie:

1
Online

sobota, 04, kwiecień 2020 04:35

Enej

Staszić Tarnowskie Góry

Natalia Shroeder

Music Poland

Ok, Art - Galeria Sztuki

Грязная вода в квартире? Закажите фильтры для квартиры