Obrazy i podobrazia

27-07-2018

Witam, nowe malunki już powstały z czego się cieszę. To efekt mojego powrotu do pomysłu użycia farb i stworzenia czegoś w rodzaju plakatu. Będąc w Warszawie fascynowały mnie zawsze afisze kolorowe czy przy Łazienkach Królewskich czy przy Pałacu Kultury.  Zawsze mi uciekały pomysły, gdy  zwlekałam z malowaniem, teraz postanowiłam, że gdy tylko znowu wrócę z Warszawy zaraz wezmę się za malowanie.

Was też zachęcam do malowania i rozpoczęcia próby nauczenia się malować wpierw na kartach potem na płótnie.  Pamiętajcie by mieć z 2 kubki z wodą i z 3 szmatki.

Pierwszy plakat przedstawia reklamę Planetarium i dzisiejszego zaćmienia  księżyca.

W piątek 27 lipca wieczorem będziemy mieli okazję obserwować rzadkie zjawisko: całkowite zaćmienie Księżyca. Jest to jedno z najbardziej spektakularnych zjawisk astronomicznych, jakie można obserwować gołym okiem.

 

Drugi plakat przedstawia parę, która prawdopodobnie tańczy... ma wpłynąć na patrzącego na plakat, by zastanowił się nad tym czy właśnie o to chodzi, Jest to plakat reklamujący naukę tańca.

 

Trzeci malunek to roślinki w doniczkach raczej z rodziny kaktusowatych? Co on ma przedstawiać? To rysunek z czasopisma (tak sobie wyobrażam) np o roślinach lub jakiś inny pomysł. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. jeśli ktoś z Was ma pomysł, do którego by pasował jeden z 3 plakatów piszcie a najciekawsze opóblukuję na moim FB

 

 

 

 

 

 

 

 

Szukaj

Zapisz się do otrzymywania wiadomości o nowościach na stronie:

Prawidłowo dokonano wpisu

Translate for English

Polish English

CB Online

  • Online Users: 0
  • Offline Users: 1
  • Guests: 9

Jeśli chcesz zostać poinformowany o nowych rysunkach zapisz się:

Nazwa:
Email:

Liczba odwiedzin:

1.png1.png9.png1.png3.png3.png
Dzisiaj:78
Wczoraj:33
W tym tygdoniu:272
W tym miesiącu:1519
Wyświetleń łącznie:119133

Visitor Info

  • Adres ip odwiedzającego: 18.209.104.7
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Liczba osób na stronie:

1
Online

piątek, 19, lipiec 2019 21:23

Enej

Staszić Tarnowskie Góry

Natalia Shroeder

Music Poland

Ok, Art - Galeria Sztuki

Грязная вода в квартире? Закажите фильтры для квартиры