Obrazy i podobrazia

Witajcie czytelnicy i czytelniczki mojej strony. Dziś nietypowo - dlaczego, będę chciała was namówić byście pobawili się w darmowym programie na Androidzie o nazwie Helloween Make Up.

Podobają mi się kolczyki i tatuaże.

Robiłam ją na Avatarkę, z ustami zaszalałam, no i oczywiście pasemka we włosach to mój majstersztyk!

Tą zrobiłam dziś, na czole znamię i kolor pod Avatara twarzy, po za tym takie włosy są piękne.

Teraz wam pokazuję jak ona wyglądała bez makijażu. Widzicie jak można pięknie zrobić kobietę.

 

Ją zrobiłam jak 40 latkę i starałam się odmłodzić tak do 30 - stki, wiecie, że to jednak dużo pracy zajmuje. Policzki rozjaśnione dają młodszy wygląd.

Tą robiłam na gwiazdę Rocka z ekstra odjazdowym tatuażem i super makijażem na oczach. I powiem wam, że jak ściągniecie sobie tą grę, to widzicie, że są tam w grze kłódki, jak grasz w to codziennie, to dostajesz co jakiś czas odblokowanie. Pamiętajcie, że jak wyłączycie grę to zniknie te odblokowanie. Warto zrzucić grę na listwę i wtedy ona się nie wyłącza i macie cały czas dostęp do tego odblokowania. Jak ci się tablet rozładuje to gra się rozłączy. Mam nadzieję, że wam moja podpowiedź przyda się.

Ta dziewczyna zrobiona lekko pod dziewczynę z dyskoteki. Jeszcze na nie nie chodzę, ale wiem że trzeba ładnie się ubrać i umalować. Moja mama zawsze jak z tatą idzie to długo trwa to przygotowanie. ;)

Tą dziewczynę wyobrażałam sobie, że jest syrenką  ze swoim przyjacielem Sebastianem. Czy ktoś wie jak ona ma na imię? To łatwe, kto wie niech do mnie napisze na facebooku. Dla pierwszego zwycięzcy mam lizaka czupaczup.

 

Tą zrobiłam jako kobietę biznesu. Ładna, ale wie, że do sukcesu musi skupić się na swoich działaniach i nauce.

Tą wymyśliłam z gry, już nie pamiętam nazwy coś "modelki...". ciekawe ma okulary, ciekawe jak się przez takie patrzy? Jak zauważyliście jest ciemnoskóra, mają fajny kolor ust i białe zęby.

To ta sama dziewczyna co wyżej, ale zrobiłam jej fioletową fryzurę z pasemkami i inne okulary. Taka kumpela do parku na rower. Lubicie jeździć na rowerze? Ja bardzo.

To już poważna pani, jakby nauczycielka języka angielskiego np z jakiej prywatnej szkoły, fajna i miła, ale nie dajcie się zwieść, bo na pewno wymagająca.

 

Jak wam się podobały moje projekty dziewczyn? Czy uważacie, że takie programy są kreatywne czy jest to po prostu zwykła gra. Piszcie swoje opinie na facebooku "nina pomajda", chętnie poczytam i skomentuję waszą wypowiedź

Szukaj

Zapisz się do otrzymywania wiadomości o nowościach na stronie:

Prawidłowo dokonano wpisu

Translate for English

Polish English

CB Online

  • Online Users: 0
  • Offline Users: 1
  • Guests: 13

Jeśli chcesz zostać poinformowany o nowych rysunkach zapisz się:

Nazwa:
Email:

Liczba odwiedzin:

1.png6.png8.png9.png8.png1.png
Dzisiaj:3
Wczoraj:118
W tym tygdoniu:248
W tym miesiącu:248
Wyświetleń łącznie:168981

Visitor Info

  • Adres ip odwiedzającego: 18.206.187.81
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Liczba osób na stronie:

1
Online

środa, 03, czerwiec 2020 00:41

Enej

Staszić Tarnowskie Góry

Natalia Shroeder

Music Poland

Ok, Art - Galeria Sztuki

Грязная вода в квартире? Закажите фильтры для квартиры