Obrazy i podobrazia

21-12-2015

Wracając z występu chóru Harmonia poszłam z rodzicami na pizze i trafiłam na wystawę bardzo ciekawych obrazów młodych twórców wystawionych na dworcu w Tarnowskich Górach.?

Kobieta w oknie a wokół kwiaty, ładne kolory, przypomina obrazy znanego malarza, ale nie pamiętam jak się nazywał, może Van Gogh?

 

Tu dość mocny tańczący obraz. Mocno tancerka się wygina.Kolory mocno odróżniające się od siebie. Tata określił go "ekspresyjny" zapytałam co to oznacza? Wyjaśnił mi ekspresyjny znaczy żywiołowy,energiczny w malarstwie ekspresyjneobrazy.  No powiedzmy, że to zrozumiałam. Drugi obraz taki z życia codziennego, nie do końca mi się podoba, ale to tylko moje zdanie. ;)

Tu są 3 postacie na obrazach, ciekawe, każde z nich przedstawia inną historię. Mężczyzna w czapce, muzyk lub lubiący muzykę w wolnej chwili, traktuje muzykę poważnie. Jeden instrument dość stary na tle nowoczesności.  Kobieta, raczej smutna, może jej ktoś bliski odszedł, albo pracę straciła. Mogłoby być więcej szczegółów. 3 osoba to młoda osoba zadowolona z życia, może już zaręczona, może nie dawno zdała ważny egzamin,uderza od niej szczęście i pewność siebie. Ma też przy sobie ulubione zwierzątko.

Te obrazy ciekawe nowoczesne, trochę nie w moim stylu.  Ujęte są czapki charakterystyczne w naszych czasach.Lewy obraz dobrze ujęte światło z lewej strony, czapka osadzona nad włosami tak, że urzeczywistnia jego twarz. Światło i cenie naszyj ina bluzce, b.dobrze wszytko ujęte

Te są bardzo ładne, środkowa dziewczyna, tajemniczy wyraz twarzy, ładne ujęcie kolorów, może mieszka na jakieś egzotycznej wyspie.Dziewczyna po prawej, trochę szczegóły pouciekały malarzowi, ale ciekawy obraz, a lewy obraz bardzo ładny, piękna twarz, ładna czapka, 5+.

Środkowy obraz, ucjęcie młodej dziewczyny, chyba chodzi do szkoły, ale wie co chce, jednak jeszcze wszystko przed nią. ;)

 

 

 

Szukaj

Zapisz się do otrzymywania wiadomości o nowościach na stronie:

Prawidłowo dokonano wpisu

Translate for English

Polish English

CB Online

  • Online Users: 0
  • Offline Users: 1
  • Guests: 7

Jeśli chcesz zostać poinformowany o nowych rysunkach zapisz się:

Nazwa:
Email:

Liczba odwiedzin:

1.png6.png8.png9.png7.png8.png
Dzisiaj:0
Wczoraj:118
W tym tygdoniu:245
W tym miesiącu:245
Wyświetleń łącznie:168978

Visitor Info

  • Adres ip odwiedzającego: 18.206.187.81
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Liczba osób na stronie:

1
Online

środa, 03, czerwiec 2020 00:06

Enej

Staszić Tarnowskie Góry

Natalia Shroeder

Music Poland

Ok, Art - Galeria Sztuki

Грязная вода в квартире? Закажите фильтры для квартиры