Matylda rysunki

7-03-2016

Ważne to: są siostrami, są w swoim pokoju, za oknem widać ogród i huśtawka. Z boku widać domek dla lalek, mają też swoje szafki na ubranka, mają również swoje łóżeczka. Koło okna jest stojak z ubrankami. Na dole z prawej strony jest stolik dla zabawy. Co myślicie o moim projekcie pokoju dla dziewczynek? Znajdzie, gdzie jest dywan i pufa?

6-03-2016

To jest kawiarnia. Jej szkoła jest koło kawiarni i ona chilliderką. Podoba mi się makijaż i strój. Na dole jest piłka footbolowa i 2 pompony.

To jest dziewczyna, która jest na imprezie. Za oknem jest rower, na którym ona przyjechała. Sukienka jest piękna, stole stały smakołyki- poczęstunki.

 Sukienka i buty jak widzicie maja falbanki.

Snowbordzistka, która jest na Słowacji na stoku. Ma kolorową deskę i nazywa się Alex. Ma niebieskie oczy. Ma buty do snowbordu i jak widzicie pogoda dopisała i jest dużo śniegu.

 

 

To jest Elfka, która kocha dzieci i pracuje dla Św. Mikołaja. Zakochała się w chłopaku, którego spotkała przy okazji roznoszenia prezentów. Jak widzicie jest okres świąteczny. To modelka świąteczna.

 

To jest Emma i jej Łoś Karnet. Ubrana jest w leginsy i w buty na koturnie, a na szyi siatkę ozdobną. Jej ŁOŚ ma  ozdobną różową uzdę

 

 Roxana ubrana w koktajlowa sukienkę. Dzwoni do rodziców, gdyż się spóźni, bo chce jeszcze zostać i potańczyć. Ma też przy sobie przyjaciela ptaka

 

 

 Violetta ma kolorowe włosy i biżuterię, krótka bluzkę i leginsy czarno-białe. Ma na nodze biżuterię i buty na obcasie, wybiera się na spacer i tam spotka przystojnego chłopaka.

 To jest piosenkarka \Lady Gaga śpiewa pod pseudonimem Violetta śpiewa piosenkę o złamanym sercu. Jest utalentowana i lubi śpiewać w perułce. W ręce ma mikrofon pojemnościowy, taki jaki i ja mam w domu. Stoi na kółku.

 Rebeka śpiewa po drugiej stronie co Violetta. ma jasne włosy i zielone oczy i ma rzęsy koloru złotego naklejone. Sukienka różowo-niebieska z falbankami i też supernacki mikrofon. Stoi na serduszku.

 

 

Szukaj

Zapisz się do otrzymywania wiadomości o nowościach na stronie:

Prawidłowo dokonano wpisu

Translate for English

Polish English

CB Online

  • Online Users: 0
  • Offline Users: 1
  • Guests: 31

Jeśli chcesz zostać poinformowany o nowych rysunkach zapisz się:

Nazwa:
Email:

Liczba odwiedzin:

1.png2.png3.png8.png1.png7.png
Dzisiaj:37
Wczoraj:51
W tym tygdoniu:88
W tym miesiącu:1364
Wyświetleń łącznie:123817

Visitor Info

  • Adres ip odwiedzającego: 18.207.136.184
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Liczba osób na stronie:

1
Online

wtorek, 17, wrzesień 2019 16:40

Enej

Staszić Tarnowskie Góry

Natalia Shroeder

Music Poland

Ok, Art - Galeria Sztuki

Грязная вода в квартире? Закажите фильтры для квартиры