Rysunki

16-07-2019

Witajcie, ponownie piszę o temacie dostawania się do szkoły średniej w 2019 roku, który jest trudnym rokiem dla osób z podwójnego rocznika. Mogę dziś zamknąć w sumie ten temat, gdyż oficjalnie dostałam się "jakby" do 3 szkoły, tj. Technikum Grafiki i poligrafii cyfrowej

 

 

Technikum oferuje:

  • czteroletni cykl kształcenia zakończony maturą oraz dyplomem
  • wysoki poziom kształcenia teoretycznego oraz praktycznego
  • doskonale wyposażone warsztaty i pracownie zawodowe

 

Długo się zastanawiam co zrobić, czy zostać w liceum plastycznym, czy iść na technikum i dziś musiałam podjąć decyzję. Wybrałam technikum, co na pewno dla jakieś osoby z listy rezerwowej jest również wspaniałym dniem, gdyż zwolniło się  miejsce w Liceum Plastycznym pozwoliło 1 osobie z listy rezerwowej dostać się do liceum.

Czas pokaże czy wybór mój był dla mnie dobry, jak na razie patrząc na rozwijającą się technikę cyfrową, projektowanie stron, składnie druku wydaje mi się, że ten kierunek zapewni mi miejsce na rynku pracy. Oczywiście nie rezygnuję z rysunku, będę go kontynuować, uczęszczać na szkicownik, uczyć innych, ale pragnę nauczyć się Photoshopa, Corela, flash. Serce woła za rysowaniem, ale rozum mówi co innego - technika.

Myślę, że wielu z mojego rocznika, ma podobne rozterki, nie wiedziało do dziś czy iść do liceum, czy może wybrać zawód. A czy dostanie się do 1 wybranej szkoły. Czy może do technikum.  A jak zawód to który, spedytor, logistyk, może coś z policyjnych itd. tak to wygląda właśnie w oczach 14 i 15 latków w tym roku. Wakacje są w trakcję a dopiero teraz, dziś z ulga odetchnęło "wielu" z Nas. Już to się stało, wyniki są! Ten biegnący czas właśnie ustawił nam nową drogę w życiu, jeszcze kilka osób we wrześniu pewnie się przeniesie "gdzieś", ale większość pozostanie przy tym, co dziś ujawniło się w wynikach. Ten dzień jest wyjątkowy i ja życzę Wam sukcesów w nowej szkole, przyjaźni na lata i wyrozumiałych nauczycieli. Ostatnią rzecz Wam powiem, co mi rodzice powiedzieli, szanuj przyjaźnie, bo to zawsze się kiedyś odwdzięczy. Jeśli musisz odpuścić, pomóc, poświęcić trud, zrób to. Jeśli osoba (kolega, koleżanka) zrobi to samo później dla Ciebie, jest warta przyjaźni. I to Wam właśnie chciałam dziś powiedzieć.

Jeszcze parę szkiców  dziś wrzucę z nowych prac moich

 

19-06-2019  

Witajcie, dziś jest dla mnie niezwykły dzień. W sumie to już drugi taki dzień. A dlaczego?  Ponieważ kolejny raz przeżywałam odczytywanie listy z przyjętymi uczniami do Liceum Plastycznego. Znalazłam się na liście osób,  które dostały się do Liceów Plastycznych na 1 rok tj. w Katowicach i w Tarnowskich Górach. Emocje bardzo duże, wyczerpujące, trzeci raz chyba nie chciała startować w egzaminach (chodź kto wie?). Mój trud i przygotowania dały pozytywny wynik, czego wcale nie byłam pewna jeszcze przed samym egzaminem. Wybieram Liceum Plastyczne w TG, gdyż nie muszę dojeżdżać prawie godzinę (a dwie godziny licząc z  powrotem). W Katowicach jest mniej przyjacielska atmosfera, a po za tym  co do linii " 820  " jest taki tłok w godzinach szczytu, że nie dałabym radę teczki z rysunkami wcisnąć do autobusu.  Jest i dobra strona całej sytuacji. Za to komuś się poszczęści, gdyż zwalniam miejsce i ktoś kto teraz jest bardzo smutny dowie się, że jednak zakwalifikował się.

Katowice  19 miejsce. Tabela wyników

 

Znalezione obrazy dla zapytania liceum plastyczne w katowicach

 

 

 

Tarnowskie Góry na pozycji 6 tak więc nie jest źle.

Znalezione obrazy dla zapytania liceum plastyczne w tarnowskich górach

 

Przygotowałam 3 odcinki na temat jak jest na egzaminie w "PLASTYKA" w Tarnowskich Górach i jakie emocje mi towarzyszyły.

 

 

 

a jak przebiegł egzamin w Katowicach możecie przeczytać klikając na link egzamin 2019 plastyk

 

 

Szukaj

Zapisz się do otrzymywania wiadomości o nowościach na stronie:

Prawidłowo dokonano wpisu

Translate for English

Polish English

CB Online

  • Online Users: 0
  • Offline Users: 1
  • Guests: 26

Jeśli chcesz zostać poinformowany o nowych rysunkach zapisz się:

Nazwa:
Email:

Liczba odwiedzin:

1.png2.png8.png5.png4.png2.png
Dzisiaj:2
Wczoraj:93
W tym tygdoniu:224
W tym miesiącu:1958
Wyświetleń łącznie:128542

Visitor Info

  • Adres ip odwiedzającego: 34.204.173.36
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Liczba osób na stronie:

1
Online

czwartek, 21, listopad 2019 01:07

Enej

Staszić Tarnowskie Góry

Natalia Shroeder

Music Poland

Ok, Art - Galeria Sztuki

Грязная вода в квартире? Закажите фильтры для квартиры