Figurki i dekupaż

Zapraszam do oglądania. Z prawej butelka o ciekawym kształcie. Używam farbę o kolorze "lalka porcelanowa" oraz gąbki. Nanoszę gąbką po butelce, uzyskuję ciekawą fakturę.  Gdy to wyschnie, wybieram sobie ciekawą serwetkę i rozdzielam na warstwy. Przygotowują sobie klej Magic z wodą, mieszam i nakładam po tym jak przyklejam motyw z serwetki na butelkę. Należy użyć do tego grubego pędzla. Kleju nie widać, gdyż jest przeźroczysty. Gdy to wyschnie, maluję całość lakierem bezbarwnym (utrwalaczem) do dekupażu. Nauczyła mnie to ciocia Celina. Jej dzieło stoi po lewej stronie. Mam nadzieję iż podoba wam się mój projekt na stół lub parapet.

zdjęcie z obróconymi elementami.

To mój 2 projekt dekupażu. Komplet szklanki i wazonu na cukierki, dla moich gości. Wykorzystałam tą samą technikę, co już u góry opisałam, jak widzicie użyłam innych serwetek. Szklankę udekorowałam serwetkę z przewagą z koloru żółtego, pomarańczowego, białego. A wazon udekorowałam różą na tle białym.

Do obcieniowania  rysunku kwiata kolorem fioletowym i bordowym użyłam farb plakatowych, widać to dobrze na rys. 3. Na górze widać cukierki i siano o kolorze fioletowy co uzupełnia całość. Siano te można dostać w papierniczym.

Całość tych 2 kształtów ładnie odbija się w szybie, Za nią widać udekorowaną doniczkę z białymi kamyczkami i rośliną chyba z rodziny wrzosowatych.

Cukierki również nie wrzuciłam dowolnych, tylko specjalnie dobierałam kompozycję. Moją młodszą siostrę muszę czasami przeganiać, gdyż chce je podjeść.

PROSZĘ WAS O KOMENTARZ. DZIĘKUJĘ.

 

Szukaj

Zapisz się do otrzymywania wiadomości o nowościach na stronie:

Prawidłowo dokonano wpisu

Translate for English

Polish English

CB Online

  • Online Users: 0
  • Offline Users: 1
  • Guests: 8

Jeśli chcesz zostać poinformowany o nowych rysunkach zapisz się:

Nazwa:
Email:

Liczba odwiedzin:

9.png9.png9.png4.png6.png
Dzisiaj:0
Wczoraj:135
W tym tygdoniu:288
W tym miesiącu:1818
Wyświetleń łącznie:99946

Visitor Info

  • Adres ip odwiedzającego: 3.80.55.37
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Liczba osób na stronie:

1
Online

środa, 16, styczeń 2019 00:01

Enej

Staszić Tarnowskie Góry

Natalia Shroeder

Music Poland

Ok, Art - Galeria Sztuki

Грязная вода в квартире? Закажите фильтры для квартиры