Figurki i dekupaż

 Witam, zapraszam do obejrzenia co od strony artystycznej można spotkać u nas w Tarnowskich Górach na Gwarkach. Poszłam z rodzicami na stragany i co ciekawsze wyroby artystyczne obfotografowałam.

 Oto stanowisko z dekupażem. Pani sprzedaję pudełka, tace i butelki. Są ładnie ozdobione wzorami roślinnymi. Chciałam wam powiedzieć, że coraz więcej osób zajmuje się wykonywaniem dekupażu. Znam sama 2 panie, które nie wystawiają się na Gwarkach, ale wykonują już naprawdę profesjonalnie ozdoby np na jajkach ptaka  Emu czy wazonach.

 

 Tu przedstawione są pudełka na chleb lub ciastka. Mniejsze pudełka idealnie nadają się na prezent dla ukochanej dziewczyny, można tam włożyć słodkie Rafaello, co będzie bardziej efektywne jako prezent niż standardowe pudełko z Rafaello.

Zwróćcie uwagę na te kokardy, jak artysta ujął to realnie. Pudełka naprawdę wydaje mi się, że są wykończone idealnie, co muszę przyznać nie jest łatwą sprawą.

 Tu widzicie tacę, można podać zaproszonym gościom naprawdę w ciekawy sposób herbatę i ciasto. Czy macie takie coś np. po babci.... to już wiecie co z tym zrobić. Jak nie umiecie jeszcze dekupażu, nie martwcie się, wkrótce udostępnię filmiki jak taką tacę można przyozdobić.

A tu spotkałam dobrze bawiących się Tarnogórzan. Czy to jest fajny pomysł na spędzenie Gwarków. Jestem pewna, że tak, dlatego jeszcze dziś siebie i moją siostrę umaluję i idziemy na Gwarki. Relację z tej zabawy już wkrótce umieszczę na stronie. Jeśli ktoś chce z moich koleżanek ładnie się umalować i zrobić ze mną zdjęcie to bardzo zapraszam.

Szukaj

Zapisz się do otrzymywania wiadomości o nowościach na stronie:

Prawidłowo dokonano wpisu

Translate for English

Polish English

CB Online

  • Online Users: 0
  • Offline Users: 1
  • Guests: 29

Jeśli chcesz zostać poinformowany o nowych rysunkach zapisz się:

Nazwa:
Email:

Liczba odwiedzin:

9.png9.png9.png3.png8.png
Dzisiaj:127
Wczoraj:153
W tym tygdoniu:280
W tym miesiącu:1810
Wyświetleń łącznie:99938

Visitor Info

  • Adres ip odwiedzającego: 3.80.55.37
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Liczba osób na stronie:

1
Online

wtorek, 15, styczeń 2019 23:13

Enej

Staszić Tarnowskie Góry

Natalia Shroeder

Music Poland

Ok, Art - Galeria Sztuki

Грязная вода в квартире? Закажите фильтры для квартиры