szkicownik

6-01-2019

 

 Oto cała nasza grupa ciężko pracuje nad swoimi rysunkami. Każdy wie co ma rysować, jednak często zerka do kolegi, koleżanki obok. Jak jemu idzie. Z reguły myślimy wtedy" oooo jemu tak dobrze idzie ... już ma tyle... mi coś słabo idzie.... ale jej szybko idzie" co daje dodatkowego "kopa" do pracy

t u widać ładną pracę, naprawdę warta uwagi

 moja siostra również w skupieniu rysuje.

 

 również piękna raca jednej z dziewczyn

 

Chwila zamyślenia się z mojej strony... tak czasami bywa, chwilowy relaks ;)

 

mój rysunek, jeszcze będę kończyć na następnym spotkaniu

 

 za rysującymi osobami stoi nasz nauczyciel, zerka na nasze prace, doradza, podpowiada. Często takie uwagi dają nam możliwość ponownego rozpoczęcia narysowania zepsutego kawałka rysunku.

 

w czasie rysowania mocna czasami jest rozmowa o aspektach samego pociągnięcia ołówka lub o ty że wielu popełnia błąd przy rysowaniu dołu twarzy... same ciekawe uwagi.

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania wstązka czarna

 W smutku przedstawiam te kilka młodych dziewczyn, które zginęły z głupoty ludzi nie myślących. Jedna z nich ładnie rysowała, co jest dla mnie również dodatkowym smutkiem. Inna znowu pięknie śpiewała, takie talenty i zostały zmarnowane.

 

 

Obraz może zawierać: 1 osoba, zbliżenie Obraz może zawierać: 1 osoba, fotka z ręki i zbliżenieObraz może zawierać: 2 osoby, fotka z ręki i zbliżenie

 Przyjaciółki nie były co prawda zamknięte na klucz, ale klamka była ukryta. W sytuacji awaryjnej wystarczyło z zewnątrz szarpnąć drzwi, by je otworzyć. Nie było nikogo, kto by to zrobił. Jest to dla mnie straszne zdanie , te ostatnie. Czy rzeczywiście nie mógł pracownik otworzyć tych drzwi?

Uprzytomniłam sobie jak wielu młodych ludzi, że życie jest zbyt kruche. Warto więc myśleć codziennie o swoim bezpieczeństwie. Przechodzenie na pasach, wiele sytuacji jest, że my jesteśmy na pasach, jedno auto nam się zatrzymało. ale my powinniśmy być czujni, bo drugie auto (z 2 pasa) może nas zabić, gdy kierowca się zagapi.

Wchodzenie na pasy nagłe, gdy teraz jest śnieg, to proszenie się samego siebie o wpadnięcie od auto. Spieszymy się do szkoły... ale nie po trupach. Pamiętajcie o tym!

 

 

Na końcu wspaniałe słowa pochodzące z ich szkoły

Gimnazjum nr 9: "Nie znajdujemy słów, aby opisać, jak bardzo jesteśmy wstrząśnięci. Dziewczynki były wspaniałymi, godnymi zaufania uczennicami, które zapiszą się w naszej pamięci jako osoby nieodmawiające innym pomocy, cieszące się życiem. Ich strata spowodowała pustkę w życiu wszystkich, którzy je znali, spowodowała wyrwę w naszej społeczności szkolnej. To ogromna tragedia, której nie jesteśmy w stanie zrozumieć i z którą nigdy się nie pogodzimy".

Szukaj

Zapisz się do otrzymywania wiadomości o nowościach na stronie:

Prawidłowo dokonano wpisu

Translate for English

Polish English

CB Online

  • Online Users: 0
  • Offline Users: 1
  • Guests: 6

Jeśli chcesz zostać poinformowany o nowych rysunkach zapisz się:

Nazwa:
Email:

Liczba odwiedzin:

1.png6.png8.png9.png7.png8.png
Dzisiaj:0
Wczoraj:118
W tym tygdoniu:245
W tym miesiącu:245
Wyświetleń łącznie:168978

Visitor Info

  • Adres ip odwiedzającego: 18.206.187.81
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Liczba osób na stronie:

1
Online

środa, 03, czerwiec 2020 00:05

Enej

Staszić Tarnowskie Góry

Natalia Shroeder

Music Poland

Ok, Art - Galeria Sztuki

Грязная вода в квартире? Закажите фильтры для квартиры