szkicownik

17-01-2019

Witajcie, dziś właśnie byłam 2 dzień na zajęciach w Szkole Plastycznej w TG. Atmosfera od razu okazała się bardzo miła, pomagała nam oprócz nauczyciela prowadzącego dziewczyna z 3 klasy. Rozmawiałam długo na tematy szkolne, jak wyglądają lekcje, jakie wymagania mają nauczyciele, które lekcje są naprawdę ciekawe, które przedmioty trudne do zaliczenia itd.

Taka wiedza daje obraz szkoły do której się wybierasz.Więc warto iść na takie zajęcia. Powiem Wam, że to nie wszystko, nie do końca wiem czy technikum czy liceum wybrać, więc poprosiłam mojego tatę by może mi pomógł znaleźć jakieś praktyki, najlepiej z programem graficznym, przy projektowaniu grafiki może poligrafia. I po 2 dniach poinformował mnie, że mam załatwioną sprawę. Będę więc mogła poznać pracę w reklamie i w poligrafii od kuchni, Idę na tydzień uczyć się zawodu. Wtedy chyba już będę wiedzieć, czy bardziej chcę rysować czy tworzyć grafikę na komputerze. Oczywiście wszystko opiszę na stronie, byście mogli zobaczyć jak mi poszło.

A  teraz zapraszam do obejrzenia paru zdjęć z zajęć.

 

 Na początku wszyscy mocno pięli do przodu, każdy prawie wszystkie elementy już miał wstępnie naszkicowane. Ja tylko dzbanek, pani podeszła do mnie i zapytała  się "Czy się boję". Dość mocno mnie  te pytanie zaskoczyło, odpowiedziałam , że "nie, nic z tych rzecz... ja po prostu tak pracuję nad szkicem". Na koniec zajęć, to wydaje mi się, że ja i jeszcze 1 osoba miałyśmy wszystkie elementy na szkicu i miałyśmy gotowe rysunki. Inni mieli mniej, więc nie było ze mną tak źle.

 Chwila relaksu, rozluźnienia ręki, bo już mi zaczęła drętwieć ;)

 Jak widzicie praca szła dobrze, czas biegł szybko, warunki pracy i malowania - komfortowe.

 

 Poniżej zrobiłam 2 zdjęcie obrazów szkolnych, które wisiały na ścianach, gdyż przykuły moją uwagę. Swobodny malunek kwiatów farbami wodnymi, delikatne.

Piękna praca przedstawiająca Kościów Ewangelicki stojący na rynku w TG. Mona dobra praca. Chciałabym sama kiedyś móc coś takiego naszkicować.

 Jak widzicie wszyscy siedzimy przy stołach i każdy tworzy swoją własną rzeźbę. Tematem było zwierzę, nie znałam w sumie wielu osób, dlatego nie zdecydowałam się robić zdjęć innych rzeźb, by ktoś nie miał do mnie pretensji.

 Atmosfera była super. Nikt na nikogo nie zerkał z zazdrością lub nie rzucał jakiś uwag, wszyscy byli uśmiechnięci. Można było swobodnie rozmawiać, więc czas szybko mijał.

 Wykonałam takiego ptaka, Samo stworzenie kształtu nie sprawiało kłopotu, ale już dokładniejsze nałożenie rys i elementów dziobu... to było trudne. Zawsze z którejś strony nie równe, lub za grube. Najwięcej czasu jednak poświęciłam piórom.

 

 

Szukaj

Zapisz się do otrzymywania wiadomości o nowościach na stronie:

Prawidłowo dokonano wpisu

Translate for English

Polish English

CB Online

  • Online Users: 0
  • Offline Users: 1
  • Guests: 9

Jeśli chcesz zostać poinformowany o nowych rysunkach zapisz się:

Nazwa:
Email:

Liczba odwiedzin:

1.png6.png8.png9.png7.png8.png
Dzisiaj:0
Wczoraj:118
W tym tygdoniu:245
W tym miesiącu:245
Wyświetleń łącznie:168978

Visitor Info

  • Adres ip odwiedzającego: 18.206.187.81
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Liczba osób na stronie:

1
Online

środa, 03, czerwiec 2020 00:10

Enej

Staszić Tarnowskie Góry

Natalia Shroeder

Music Poland

Ok, Art - Galeria Sztuki

Грязная вода в квартире? Закажите фильтры для квартиры