szkicownik

16-05-2019

Witajcie ponownie, wczoraj rozmawiałem z rodzicami na temat grafity, temat dość ciekawy, przygotowuję się do pewnego projektu, ale nie mogę na razie z byt dużo powiedzieć. Jedynie to, że nigdy nie robiłam grafity i chcę spróbować swoich sił na tym polu.

Dość mocno boję się malować na murze, mam już miejsce, tata mi pozwolił na garażu, powiedział "jak nie wyjdzie, to zaciągnę ścianę na nowo klejem".  Myślałam by zrezygnować, bo to by go dużo pracy kosztowało, ale powiedział "nie martw się poradzę sobie, ważne byś ty spróbowała" Więc czuję tremę, może jeszcze poszukam jakiś opuszczony budynek by poćwiczyć? chodź tego co raz mniej. Jeśli mi temat podejdzie to zrobię o tym artykuł i pokaże Wam jakie grafity zrobiłam.

 

Temat zainteresował również moją siostrę i nie czekając na cokolwiek złapała kartkę ołówek mazaki i zaczęła rysować.

Wykonała w sumie 2 rysunki w ciągu godziny... no mogę powiedzieć, że ma parcie na takie rysowanie, co mnie bardzo cieszy.

Na pewno niektórzy z Was widzieli grafity szczególnie, gdy przebywali gdzieś okolicach miasta Bytom. Niestety nie o takie grafity mi chodzi z wulgarnymi słowami i tekstem dotyczącym klubów piłkarskich, nie chciałam nikogo urazić. Chodzi mi o grafity przedstawiający jakiś temat, rozbudowaną formą a szczególnie chodzi mi o Mural, widziałam już kilka.

Te są super i naprawdę pogratulowałabym twórcy jak najszczerzej talentu.

 

 

Nawet obecnie jest projekt powstania murala u nas w Tarnowskich Górach koło Urzędu Miejskiego.

 

 

gotowy rysunek, wiem że mogłaby go jeszcze mazakiem całkiem pokolorować, ale nie chciała, mówi że mazak nie równo pokrywa i może ten rysunek nie wyjść potem ładnie.

Tu przedstawiam Wam rysunek mojego taty. Usiadł razem z nami i tak wspólnie spędziliśmy wieczór razem. Tata i siostra rysowali, a ja przeglądałam w internecie murale i grafity

No nawet, nawet  chodź widać w rysunku od taty takie inżynierskie podejście, tak lekko surowe kształty. Tata się śmiał i powiedział, że artystą nie jest, ale stara się dostosować do nowych wyzwań.

 

Tu przedstawiam kolejny jego rysunek, jest trochę inna czcionka taka nawet pod SF podchodząca, tata powiedział że się sugerował filmami SF ("Prometeusz" itd)

i jeszcze 1napis, "peace"

 

Chciałabym chyba w przyszłości malować przestrzenie wewnątrz lokali. Znalazłam coś takie i chciałam Wam pokazać. Szczególnie 3 zdjęcie pokazuje kunszt artysty, nie mogę się w prost napatrzeć.

 

 

 

 

12-05-2019

Witajcie, moja młodsza siostra też uczy się rysować. Chciałam Wam pokazać jej rysunek. Młodsza siostra zaczęła uczyć się kilka miesięcy temu i to nie z jakimś wielkim rozmachem, tylko 1 rysowanie w tygodniu oraz czasami pokolorowanie, którejś z wydrukowanych kolorowanek, ale już z cechami cieniowania.

I tak stopniowo dalej szliśmy z jej nauką, następnie: 2 razy rysowanie zaczęło się w tygodniu, to na lekcję religii, to na plastyce i w domu. Efekt tej pracy widzicie na zdjęciach na dole.

zapraszam.

 

 

 

 

 Tu nasz wspaniały nauczyciel rysunku, nieoceniony w pracy z młodzieżą.

 cała praca mojej siostry. Mam nadzieję, że udało mi się chodź jedną osobę namówić dzięki temu pokazowi zdjęć, na przyjście na nasz sobotni Szkicownik.

 moja siostra "ostro walczy" z kończeniem rysunku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szukaj

Zapisz się do otrzymywania wiadomości o nowościach na stronie:

Prawidłowo dokonano wpisu

Translate for English

Polish English

CB Online

  • Online Users: 0
  • Offline Users: 1
  • Guests: 7

Jeśli chcesz zostać poinformowany o nowych rysunkach zapisz się:

Nazwa:
Email:

Liczba odwiedzin:

1.png1.png9.png1.png3.png3.png
Dzisiaj:78
Wczoraj:33
W tym tygdoniu:272
W tym miesiącu:1519
Wyświetleń łącznie:119133

Visitor Info

  • Adres ip odwiedzającego: 18.209.104.7
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Liczba osób na stronie:

1
Online

piątek, 19, lipiec 2019 21:21

Enej

Staszić Tarnowskie Góry

Natalia Shroeder

Music Poland

Ok, Art - Galeria Sztuki

Грязная вода в квартире? Закажите фильтры для квартиры